Αποτελέσματα 1ης φάσης "Ξενοφών" 2022

Παρακαλούμε, δείτε στο συνημμένο αρχείο PDF τα αποτελέσματα της 1ης φάσης "Ξενοφών" του 3ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού Οικονομικών 2022.

Για λόγους ασφάλειας προσωπικών δεδομένων, η πρώτη στήλη περιέχει μόνο τα 2 αρχικά γράμματα του Επωνύμου-Ονόματος του συμμετέχοντος, η δεύτερη στήλη κάποιο "Αναγνωριστικό" για τον κάθε μαθητή/μαθήτρια (για να επιβεβαιώσει τη θέση του στη λίστα) και η τρίτη στήλη τον βαθμό του (αναχθέντα στο Άριστα: 4). Αν κάποιος/α δεν μπορεί να αναγνωρίσει την κατάταξη του, ας στείλει email.

Συγχαρητήρια σε όσα παιδιά έλαβαν μέρος, σ' αυτή την 1η φάση που παίζει κυρίως τον ρόλο γνωριμίας με την διαδικασία και με τα θέματα ενός Διαγωνισμού Οικονομικών, νέου στα ιστορικά των Ελληνικών Διαγωνισμών.

Υπενθυμίζουμε ότι στις 23 Ιανουαρίου 2022, έχουν δικαίωμα συμμετοχής (εκτός των μαθητών-μαθητριών που έλαβαν μέρος στην 1η φάση) όλοι οι μαθητές Α', Β' και Γ' Λυκείου ανεξάρτητα αν δεν έλαβαν μέρος στην 1η φάση. Οι μονάδες που κέρδισαν οι συμμετέχοντες στην 1η φάση, θα συνυπολογιστούν για την κατάταξη της 2ης φάσης, αλλά η πρόκριση στην 3η φάση είναι ανοιχτή για όλους!!

Εκ της Επιτροπής του Διαγωνισμού Οικονομικών 2022